Heeft u opbouwjaloezieën in de aanbieding? Of misschien buitenrolluiken? Wilt u de verkoop ervan verhogen? Dit is een goed moment om erover na te denken, want nu bij de bestelling van ramen met jaloezieën of rolluiken – wordt de installatie volledig gratis uitgevoerd.
Waaruit bestaat de service?
- wij installeren jaloezieën en rolluiken op de ramen al in de productiefase;
- wij leveren de complete set rechtstreeks op de bouwplaats;
- ramen met jaloezieën / rolluiken zijn klaar voor installatie – sneller, eenvoudiger en zonder extra montagewerkzaamheden.
Waarom is het de moeite waard om ramen met opbouwjaloezieën te kiezen?
- comfort en gemak – ze maken het gemakkelijk om de hoeveelheid licht die de kamer binnenkomt te regelen;
- energiebesparing – ze beschermen de kamer tegen oververhitting;
- esthetiek en modern design – het geïntegreerde systeem ziet er elegant uit en past bij elke gevel;
- meer privacy – beschermen de kamer effectief tegen de blikken van buren en voorbijgangers;
- eenvoudiger te monteren – het hele systeem is klaar voor installatie, wat de bouwwerkzaamheden versnelt en vereenvoudigt.
Dlaczego warto polecać klientom rolety zewnętrzne?
- bescherming tegen lawaai – ze dempen geluiden van buitenaf, wat vooral belangrijk is voor appartementen en huizen in lawaaierige gebieden;
- meer veiligheid – rolluiken vormen een extra beschermende barrière tegen inbraak. Veel modellen zijn uitgerust met anti-inbraakmechanismen die het moeilijk maken om het rolluik van buitenaf te openen;
- controle over de hoeveelheid licht – de mogelijkheid om de rolluiken te bedienen, zorgt ervoor dat u de hoeveelheid lichtinval kunt aanpassen aan uw individuele behoeften – van volledige duisternis tot onbeperkte toegang tot licht.
Profiteer nu van deze aanbieding. Het bespaart tijd, garandeert een nauwkeurige installatie en maximaal comfort voor de gebruikers!
Wilt u meer informatie of heeft u nog vragen? Neem contact op met uw vertegenwoordiger.
U kunt de offerte voor de klant zelf samenstellen, op een tijdstip dat u uitkomt, met behulp van onze configurator eko4u.